Jak dbać o urodę

Jak zatrzymać starzenie się naszej skóry?

W chwili obecnej media tworzą wizerunek kobiety idealnej. Z każdej strony jesteśmy zasypywani obrazami przedstawicielek płci pięknej, pozbawionych jakichkolwiek niedoskonałości. Zjawisko to przyczynia się do coraz większego zapotrzebowania na produkty oraz zabiegi, które pozwolą kobiecie wyglądać tak, jakby była z okładki kolorowego magazynu. Niezwykle prężnie rozwija się przemysł kosmetyczny, zasilający rynek w coraz to nowsze kremy oraz maseczki pomagające w walce z niedoskonałościami. Wielkie kroki stawiane są także w dziedzinie medycyny estetycznej, która pozostawia bardzo duże pole do popisu.

Przypuszczalnie największym kłopotem kobiet jest zjawisko starzenia. Mężczyźni wraz z wiekiem czują się właściwie bardziej atrakcyjni, kobiety natomiast wpadają w kompleksy i często nie potrafią sobie poradzić z ulatującą urodą. Najbardziej widocznymi efektami procesu starzenia są zmarszczki. Tego rodzaju niedoskonałości są związane z faktem, iż skóra wraz z upływem lat traci dużo wody, przez co staje się mniej sprężysta i elastyczna. Coraz trudniej się regeneruje, przez co powstają nieestetyczne zmarszczki.
osocze bogatopłytkowe katowice

Autor: Bitterroot
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie medycyna nieustannie stara się jednak wyjść kobietom naprzeciw i opracowuje coraz nowsze sposoby walki z procesem starzenia się. Jedną z popularnie proponowanych metod są zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego, dzięki któremu możemy w sposób naturalny zregenerować skórę. Zawiera ono wiele czynników wzrostu, które przez pobudzanie wytwarzania kolagenu przyśpieszają powstawanie nowych komórek skóry. W ten sposób ulega ona regeneracji i widocznemu wygładzeniu – osocze http://englander.com.pl/wampirzy-lifting-wroclaw/ bogatopłytkowe Katowice.
osocze bogatopłytkowe katowice

Autor: merec0
Źródło: http://www.flickr.com/photos/merec0/660330567/
W aktualnej chwili jest to jeden z najbezpieczniejszych zabiegów, dający możliwość osiągnięcia zaskakujących efektów. Bardzo wiele placówek oferuje tego typu kuracje, stąd jeżeli interesuje nas osocze – (więcej na stronie) bogatopłytkowe Katowice będą odpowiednim wyborem. Znajdziemy tu wyspecjalizowane placówki, które stosując omówioną powyżej technologię pomogą nam w walce z procesem starzenia się – sprawdź ofertę Kliniki Zakrzewski.

Zanim wybierzemy się do konkretnego ośrodka zajmującego się zabiegami z tego zakresu, dobrze jest zrobić odpowiednie rozeznanie. Tak jak zostało powiedziane powyżej, jeśli chodzi o osocze bogatopłytkowe Katowice mogą nam zaproponować wiele miejsc, w których można skorzystać z tej terapii, dobrze jest jednak wcześniej coś się na ich temat dowiedzieć.

You may also like...