Bez kategorii

Biżuteria to wiecznotrwała stylizacja każdej niewiasty, która nadaje powabu i wyjątkowości oraz nigdy nie traci na wartości

Kosztowności od starożytności były metaforą niewieściego seksapilu czy też piękna. Klejnoty, złoto, srebro i bursztyny mają ponadczasową wartość, a ich powab zachwyca wszystkie kobiety. Już od czasów dawnych panie ceniły powab biżuterii. Należy wspomnieć o Kleopatrze oraz Marii Antoniny, jakie bez biżuterii nigdy się nie wychodzili do ludzi. Można powiedzieć, że biżuteria jako element mody damskiej w żadnym wypadku nie traci na stylu i modzie.

moda

Autor: Adrian Scottow
Źródło: http://www.flickr.com
Panie stale ceniły biżuterie, dlatego jest to doskonały podarunek dla niej. Od dawna biżuteria także jest metaforą narzeczeństwa bądź małżeństwa. Tradycyjna biżuteria wcale nie traci na popularności, komplety czy też poszczególne błyskotki stale przydają szyku. Lecz również nierzadko możemy spotykać biżuterie w nowoczesnym stylu i designie. Klejnoty to łatwy sposób na fantastyczny oraz stylowy wygląd, który na pewno w zestawieniu z ubiorem dodadzą szyku i wdzięku wszelkiej niewieście. Współczesna biżuteria pociąga nie tylko cennym kamieniem, lecz także pomysłowym designem. Kobiety ceniące oryginalność oraz czar także doceniają odkrywcze i eleganckie projekty projektantów kosztowności. Projektanci prześcigają się w doborowych wzorach, barwach, rozmiarach i rodzajach. Nic dziwnego, biżuteria – hurtownia bransoletki nadaje się przecież do wszystkiego ! Sukienek, koszul a nawet spodni skórzanych czy stroju kąpielowego – kliknij tutaj . Czerpią pomysły z wszystkich realnych źródeł począwszy od starożytności, artyzmów, poprzez surowe, industrialne gatunki, aż po stragany kwiatów, itp. Ale również idee czerpane są z powszechnych bestsellerów, między innymi masywne łańcuchy i kajdanki ze znanej lektury 50 Twarzy Greya.

Złoty naszyjnik

Autor: Carol VanHook
Źródło: http://www.flickr.com
Naszyjniki oraz pierścionki z napisami Uśmiech czy SMILE to hit sezonu. Biżuteria zawsze nosi w sobie ciężar budzący emocję, dlatego że demonstruje uczucia oraz naturę jego właścicielki. Biżuterię zestawiamy zawsze do okoliczności czy też rodzaju stroju, na przykład sukienki na wesele – sprawdź, lecz również do charakteru oraz indywidualności. Aczkolwiek dzięki kontrastowym kompletom biżuterii leży czar udanej i pięknej stylizacji.

You may also like...